Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
My Land Vista

Proje Açıklaması

My Land Vista

Huzurun, doğanın ve konforun mükemmel buluşmasıyla karşınızdayız; Van Gölü manzaralı, prekast çift duvar ile inşa edilen villalarımızla sizi buluşturuyor. Büyülü bir yaşam deneyimine davet ediyoruz.

Van İlinin Edremit ilçesinde, eşsiz konumda bulunan Van Gölü manzarasıyla çevrili proje, modern mimari anlayışını ve muhteşem tasarımı ile göz dolduruyor. Sadece estetik değil, aynı zamanda güvenlik ve dayanıklılık ile geleceğin yaşam standartlarını şekillendiriyor.

My Land Vista, konfor ve lüksü aynı anda sunarken, hayatınıza itibar ve renk katacaktır. Kaliteyi tüm yaşamınızda benimseyerek, yapının tadına varabilir ve kendinizi farklı hissedebilirsiniz.

Projenin en büyük özelliklerinden biri statik hesaplar ile kendini kanıtlamış, prekast çift duvar sistemidir. İleri teknoloji ile üretilen sistem sayesinde güçlü ve sağlam bir yapıyı garanti ediyoruz.

Yapının Prekast Çift Duvar olması ve kullanılan malzeme kalitesi projenin başarısını kanıtlar nitelikte. Yapılan araştırmalara göre tüm yer hareketlerine reaksiyonlarına karşı en güvenilir yapı sistemi olan prekast çift duvar sistemi ile yapılmıştır.

Proje kapsamında yer alan villalar sadece oturmak için değil, aynı zamanda yatırım amaçlı da ilgi çekicidir. Yüksek kâr getirisi nedeniyle yatırımcıların düşünmesi gereken fırsatlar arasındadır.

My Land Vista villalarının içerisinde özel olarak bütünleştirilen beyaz eşya ve ankastre seti sayesinde mutfakta keyifli yemekler pişirebilir ve ailecek teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz.

Villalar içerisinde bulunan Ankastre ve beyaz eşyalar dünyaca ünlü Alman Franke markasına aittir. Estetik ve hoş görünüme sahip beyaz eşyalar ile misafirlerinizden tam not alacak mutfak sizleri bekliyor.

Oturma odası ve diğer odalarda da sizler için hazırladığımız birçok sürprizler mevcut. Akıllı ev audio sistemi, en iyi kombi markalarından olan Viessmann kombi gibi birçok detay bulunuyor. Firmamız, villaların içerisinde yer alan tüm eklemeleri en iyi markalardan seçerek sizi kaliteyle baş başa bırakır.

Proje içerisinde villa başına 2 adet kapalı ve 2 adet açık otopark, şebeke girişi, su arıtma sistemi, kendiliğinden elektrik üretebilen güneş sistemleri, yerden ısıtma sistemi gibi kaliteli tesisat sistemleri mevcuttur. Villa tavan yüksekliği ise 330 cm olarak ferahlık oluşturacaktır.

My Land Vista'nın sizlere sunduğu ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda evlerin çağın gerekliliklerine uyarak üst düzey teknolojiye sahip akıllı ev tasarımı yapılmıştır. Ev içi otomasyon ışıkları, iklimlendirme cihazları, güvenlik sistemleri gibi uzaktan kumanda edilebilen birçok fonksiyon mevcuttur.

Projemizin bir diğer önemli özelliği ise elektrikli araç sahipleri için sunduğumuz özel şarj istasyonlarıdır. Araçlarınızı hızlı ve güvenilir biçimde şarj ederek vakitten tasarruf edebilir ve yaşamınızı kolay hale getirin.

Çocuk alanları, otopark, hamam, parklar ve eğlence alanları gibi ekstra özellikler ile çocuk dostu olan yapı, çocuklu aileler içinde oldukça uygundur.