Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Ete Beton Yapı Elemanları, 1987 yılında kurulmuş ve takip eden yıllarda büyüyerek ülke çapında en yenilikçi ve en büyük prefabrik üreticileri arasında yerini almıştır. Van Organize Sanayi bölgesinde bulunan prefabrik beton ve betonarme üretim tesisleri 4.000 m2 kapalı alanı, 16.000 m2 açık alanı, üretim bantları ve yapı tasarım ofisi ile bölgeye hizmet vermektedir.

Ete Beton, kaliteli beton ve betonarme elemanları tam kontrollü fabrikasında üreterek yüksek kalitede ürün sunmayı garanti eder. Endüstriyel, ticari, konut ve sanat yapı alanlarında üretim yapmaktadır. Yapı tasarım ofisi ile her türlü proje tasarlanabilmekte ve projenin ihtiyacına göre gerekli donatılar kullanılarak müşteri isteklerini karşılamaktadır.

Ete Beton, üretim kabiliyetini arttırmak amacı ile 1995 yılında çağın gerektirdiği teknolojik yatırımları yaparak önce ”Prefabrik Yapı Elemanları” üretimine başlamıştır. Bölgenin markası haline gelen Van’daki fabrikamızda üretimi yapılan altyapı elemanları (entegre contalı/contasız beton ve betonarme boru, ard germeli ve ard germesiz betonarme kutu menfez) bölgedeki birçok projede tercih edilmektedir.

Ete Beton, dünyada yapı sektöründeki yenilikleri takip ederek 2009 yılında da yeni yatırımı ile deprem dayanım performansı yüksek ”Prekast Yapı Sistemi’ni” geliştirmiş ve 2011 yılı Temmuz ayında üretime başlamıştır. Yerli ve yabancı üniversitelerdeki akademisyenlerle işbirliği yapılarak Türkiye’de ilk Depreme Dayanıklı Prekast Çift Duvar ve Filigran Döşeme Üretim Fabrikasını kurarak, Türkiye’nin doğusundan yükselen Teknoloji Güneşi ile yüksek kalite, esnek tasarım, hızlı üretim, kalifiye iş gücü ve deneyimlerini birleştiren ETE BETON deprem dayanım performansı yüksek “Prekast Yapı Sistemi” ile bölgenin ve bölge ekonomisinin gelişmesine ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

Tam otomatik bilgisayar kontrollü fabrikamızda üretilen Prekast Çift Duvar ve Prekast Filigran Döşeme birçok farklı projede kullanılmaktadır. Bunun yanında Prefabrik Yapı Elemanları ile altyapı ve sanat yapıları için gerekli tüm elemanları üreten fabrikamız altyapıdan üstyapıya müşteriye “Tam Çözüm” sunmaktadır.

Ete Beton, Ar-Ge çalışmaları ışığında sürekli yatırım yaparak tasarımda esneklik imkanlarını arttırmakta böylelikle yüksek kaliteli ürünlerin üretilebilmesini sağlamaktadır. Prekast-Prefabrik Beton ve Betonarme yapı elemanlarının tasarım, üretim ve uygulama alanlarında bölgenin öncü kuruluşlarından olan firmamız Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün her türlü ihtiyacına uygun çözümleri sunabilecek teknoloji, altyapı ve uzman personele sahiptir. İstenilen ürünün ülke ve dünya standartlarında istenilen kalitede üretimini yapar.

SİZ HAYAL EDİN BİZ ÜRETELİM.